דפוס אילן

פולדרים לשיווק

הפולדר הוא אביזר פונקציונלי שמשמש כל עסק, וכל משרד משתמש בפולדרים לשיווק ולצרכים רבים אחרים. פולדר הוא אביזר פשוט וכמעט טריוויאלי וזה בדיוק סוד הקסם שלו. כי פשטות במקרה של הפולדר היא מילה נרדפת גם למושגים כמו 'קלות' או 'יעילות'.

מה זה, בעצם, פולדר לשיווק?

הרעיון המרכזי בפולדרים לשיווק הוא להפוך את הפולדר לסוג של מוצר פרסומי המייצג את החברה. ניתן להציג בפולדר השיווקי את תמונות המוצרים, המסר של החברה, וכמובן להכניס לתוכו דפי מוצר שונים . חשוב מאוד להפקיד את הפקת הפולדר או האוגדן השיווקי שלכם בידי גורם מנוסה שמתמחה בכך.

מכונת אינדיגו לדפוס דיגיטלי

ניתן כיום להדפיס את הפולדרים בכל כמות, ואין חובה להזמנת כמות מינימום. ומשום כך, רוב הפולדרים לשיווק מודפסים באמצעות דפוס דיגיטלי. שיטה זו מהירה ומדויקת ואיכות ההדפסה שהיא מספקת הינה גבוהה מאוד ומתאימה לכל הפקות הדפוס ואביזרי קד"מ אחרים מקרטון ונייר.

על רקע זה מומלץ להכיר את 'דפוס אילן' באשדוד. מדובר בבית דפוס ותיק מאוד שפועל ברצף מאז 1963. למרות הוותק הזה, הדבר האחרון שניתן להגיד על 'דפוס אילן' הוא שהוא מיושן. להפך, סוד ההצלחה של דפוס אילן קשור לעובדה שהוא מעולם לא קופא על שמריו. הידע הארגוני והניסיון הרב לא יסולא בפז, אך באותה נשימה ב'דפוס אילן' מקפידים להתעדכן ולהטמיע כל טכנולוגיה חדשה שבעולם הדפוס ובכלל זה גם מכונת אינדיגו חדשנית לדפוס דיגיטלי ומכונת חיתוך לייזר.

תכונה נוספת שמייחדת את 'דפוס אילן' היא העובדה שהעסק מציע גם שירותי הפקה במסגרתם הוא נותן ללקוח חבילה כוללת. חסל סדר חיפוש אחר נייר מתאים. מרגע שההזמנה אושרה המקצוענים ב'דפוס אילן' לוקחים אחריות מלאה על כל התהליך. כך שאין פלא שעבור חברות רבות, הנוהגות להפיק הרבה מוצרי נייר מודפסים ובכללן פולדרים לשיווק, 'דפוס אילן' הוא הכתובת המתבקשת הראשונה.

פולדר תוכניות דירה עם פופאפ

חוברת קליטת עליה – שדרות

חוברת למכירת פנטהאוז

פולדר כיס אחד עם לוגו חתוך בלייזר

פולדר עם לוגו חתוך בלייזר

פולדר 'מגדלי הקונסוליה'

דברו איתנו?

דפוס אילן בע״מ    |    רחוב העבודה 28, אשדוד   |    072-3380927

דפוס אילן בע״מ
רחוב העבודה 28, אשדוד
072-3380927