דפוס אילן

ספר מחזור לגני ילדים

אם אין לכם עדיין ילדים בגיל הגן אז יכול להיות שטרם שמעתם על הטרנד המפתיע הזה. מי שכבר הורה לילדים קטנים לא יכול היה להחמיץ את התופעה של – ספר מחזור לגני ילדים.

תופעה חברתית רחבה

אם פעם ספר מחזור היה משהו שהיינו פוגשים בו בפעם הראשונה בסוף התיכון, היום שום פעוטון שמכבד את עצמו לא יסיים את המעבר לשכבה הבאה בלי חלוקה של ספרי מחזור לגני ילדים. זה לא המקום לנתח או לשפוט את התופעה, היא פשוט קיימת ולא מומלץ להתעלם ממנה. זה טבעו של עולם. ואם כל הילדים מגיעים הביתה בהתרגשות וגאים להציג את ספר המחזור לגני ילדים שקיבלו, אין סיבה לא לספק להם מוצר איכותי.

וכשיש ביקוש יהיו תמיד יזמים שירצו לתת מענה, ולמרות שבמקרים רבים המענה הזה אינו איכותי מספיק, הדפסת ספרי מחזור לגני ילדים זה היום ביזנס שמגלגל מאות אלפי שקלים בשנה.

מפיק דפוס, לא גננת

יש הבדל בין ספרי מחזור לגני ילדים לספרי מחזור 'רגילים'. בדרך כלל ספר מחזור לגני ילדים יכלול מספר קטן יותר של עמודים. מצד שני בספרים כאלה ייעשה שימוש בקרטון עמיד ואיכותי יותר ולעיתים גם יבחרו פורמטים פחות שגרתיים, כמו למשל ספר בקיפול אקורדיון. כך שהדפסת ספר מחזור לגני ילדים עלולה להתגלות כמשימת דפוס איכותית וכאשר השוק מלא ב'חאפרים' קשה לפעמים לבחור.

נתחיל בביסוס המובן מאליו, אמנם המשימה היא הדפסת ספר מחזור לגני ילדים, אבל איש המקצוע שאתם מחפשים הוא מפיק דפוס ולא גננת (זו לא בהכרח בדיחה, יש בשוק כמה גננות לשעבר שהיום משווקות ספרי מחזור לגני ילדים). חשוב לזכור שילדים בגיל הגן לא ניחנים בהכרח בעדינות רבה וכדי שספר המחזור המרגש שמסכם את חוק לימודיהם בגן ישרוד עד הבית, כדאי שמי שיפיק אותו וידפיס אותו יהיה איש מקצוע מנוסה שיודע לקחת שיקולים כאלה בחשבון. לכן, לא מומלץ להתפשר ולבחור ב'חפארים', אלא לפנות לבית דפוס מנוסה שמתמחה בהפקות דפוס איכותיות, כמו למשל 'דפוס אילן'.

לוח שנה 'להיות ישראלי'

בקבוק ומארז יין ממותגים

מעטפה וחוברת נתוני שכר

מחברת פרסונלית עם השם ״דבי״ מורכב מסוכריות צבעוניות

מחברת פרסונלית – סוכריות

מחברת פרסונלית עם השם ״מיכה״ כתוב על חול בחוף הים

מחברת פרסונלית – חוף

מחברת פרסונלית עם השם ״אולגה״ חרוט על עץ וברקע תוכי

מחברת פרסונלית – תוכי

מחברת פרסונלית עם השם ״נטע״ חרוט על עץ וברקע חתול

מחברת פרסונלית – חתול

פנקס ממו כריכה קשה פרסונלי

מחברת פרסונלית עם השם ״הדר״ מורכב מפרחים צהובים באחו

מחברת פרסונלית – פרחים

לוח שנה צבעים

דברו איתנו?

דפוס אילן בע״מ    |    רחוב העבודה 28, אשדוד   |    072-3380927

דפוס אילן בע״מ
רחוב העבודה 28, אשדוד
072-3380927