דפוס אילן

לוח שנה שולחני

מעוניינים להזמין לוח שנה שולחני למשרד? לוח שנה למשרד הוא פריט שיווקי מצויין המשמש את רוב החברות והתאגידים הגדולים בארץ. הוא ניתן בדרך כלל כמתנה לעובדים, ספקים, שותפים עסקיים ולקוחות וכל זאת על מנת להעניק מתנה לשנה החדשה ולפרסם את החברה או התאגיד בצורה מושלמת כאשר הפרסום הוא קבוע וללא הוצאות נוספות על הפרסום.

לוח שנה שולחני לעובדים עם הקדשה

היום ניתן להזמין הדפסה של לוחות שנה שולחניים הכוללים הקדשה לעובדים. ההקדשה יכולה להיות של מנכ"ל החברה, מנהל או מנהלת משאבי אנוש וכל גורם ניהולי בחברה. לוחות השנה עם הקדשה נחשבים למיוחדים מאוד והם יכולים לחזק את הקשר האישי בין כל עובד לבין ההנהלה הבכירה של החברה. בנוסף לכך, לוח השנה השולחני הוא חלק מהמאמץ של חברה וארגון גדול להפוך את העובדים לשותפי גורל בחברה ולויאליים באופן הרצוי.

לוח שנה לשולחן עם מעמד קשיח ואיכותי

כאשר אתם מזמינים לוח , חשוב שתבחרו לוח שנה העשוי מחומרים איכותיים. לוחות השנה השולחניים הטובים ביותר מיוצרים עם מעמד קשיח וחזק המאפשר להציב אותם בכל מקום במשרד ולהינות מהפרסום והמיתוג שהם עושים לחברה או לארגון שלכם.

הזמנת לוחות שנה לעובדי חברה

בכדי להזמין את לוחות השנה לעובדי החברה או הארגון שלכם, מומלץ לכם לפנות לצוות בית הדפוס של חברת דפוס אילן בע"מ המספק שירות ברמה גבוהה לכל הדפסה של לוחות שנה ממותגים ומעוצבים. לוחות השנה השולחניים של חברת דפוס אילן בע"מ מגיעים אליכם באיכות גבוהה במיוחד וניתן להדפיס בהם תמונות של עובדי החברה, לוגו של החברה, הקדשה אישית של מנכ"ל החברה וכל דבר שיגרום להעלות חיוך על פניו של העובד שלכם.

צוות חברת דפוס אילן בע"מ ידאג להדפיס עבורכם את לוחות השנה בעיצוב מרהיב של מעצב גרפי של החברה בתוספת התמונות והלוגו שתשלחו לבית הדפוס. לוחות השנה של חברת דפוס אילן בע"מ מתאימים כמתנה לעובדי החברה, ספקים, לקוחות וכל גורם אשר עובד עם החברה באופן קבוע.

לוח שנה שולחני של חברת דפוס אילן בע"מ

להזמנה של לוחות שנה שולחניים יפים ומעוצבים עבור החברה או הארגון שלכם, חייגו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ותקבלו מענה מקצועי מצוות חברת דפוס אילן בע"מ!

לוח שנה על בסיס מעץ

לוח שנה צבעים

לוח שנה 'להיות ישראלי'

לוח שנה על בסיס מעץ

לוח שנה "מספרים" חתוך בלייזר

יומן שנתי לעובדי החברה

לוח שנה 'תלת חודשי' עם ממו

לוח שנה שולחני

לוח שנה 'כוכב'

לוח שנה משולב עם מארז

לוח שנה ממוחזר עם ממו ועיפרון – פרסונלי

דברו איתנו?

דפוס אילן בע״מ    |    רחוב העבודה 28, אשדוד   |    072-3380927

דפוס אילן בע״מ
רחוב העבודה 28, אשדוד
072-3380927