דפוס אילן

לוח שנה בעיצוב אישי

רוצים לעצב לוח שנה בעצמכם? היום זה בהחלט אפשרי! עם תמונות וטקסטים שלכם, אתם יכולים להזמין כל לוח שנה בעיצוב אישי. לוח השנה יכול להיות מיועד עבורכם או כמתנה או עבור העסק שלכם. באמצעות מעצב גרפי בבית דפוס מקצועי, תוכלו לקבל את לוח השנה היפה והמרהיב ביותר כפי שדמיינתם. האפשרויות היום להדפסה ועיצוב של לוחות שנה הם כמעט בלתי מוגבלים ולכן יש לכם הרבה מאוד חופש בחירה בלוח השנה שתזמינו בעיצוב אישי.

הדפסה של לוחות שנה אישיים

בית דפוס מקצועי ידפיס עבורכם לוחות שנה אישיים על-פי עיצוב שאתם תבחרו. ניתן להדפיס לוחות שנה שולחניים או לוחות שנה לתלייה בכל כמות נדרשת. כמויות גדולות של לוחות שנה מעוצבים בעיצוב אישי יוזילו את עלות היחידה של כל לוח שנה. לוחות השנה יגיעו אליכם עד הבית או עד לבית העסק שלכם כאשר הם באיכות גבוהה ביותר ונראים מהמם עם העיצוב שאתם בחרתם.

עיצוב לוח שנה דרך בית דפוס מקצועי

אחד מבתי הדפוס הוותיקים ביותר לעיצוב לוח שנה הוא דפוס אילן בע"מ. דפוס אילן בע"מ פועל כבר מעל ל-60 שנה ברציפות והוא מדפיס מוצרים לדיוור ישיר ולוחות שנה מיוחדים לחברות, בתי עסק ורשויות מקומיות בכל רחבי הארץ. צוות דפוס אילן בע"מ כולל אנשי מקצוע מומחים בתחום העיצוב הגרפי והדפוס והם ידאגו להכין עבורכם לוח שנה מהמם עם התמונות והכיתוב הרצויים לכם. לוחות השנה של דפוס אילן בע"מ יכולים להיות מודפסים בכל סדר גודל ועל-פי הכמות הנדרשת לכם.

לוח שנה אישי כמתנה מרגשת

אם אתם מעוניינים להדפיס לוח שנה או לוחות שנה כמתנה, לוח שנה הוא בהחלט המתנה האישית המרגשת ביותר! מכיוון שלוח השנה מוצב על שולחן או על הקיר לאורך כל השנה, הוא הרבה מעבר למתנה חד פעמית. לוחות שנה מעוצבים אישית עם תמונות והקדשה אישית, נשארים אצל מקבלי המתנה לשנים רבות גם אחרי שהשנה עוברת. אם כן, זוהי המתנה המושלמת ביותר עבור כל אירוע חגיגי.

איך ניתן להזמין לוח שנה בעיצוב אישי?

את לוחות השנה בעיצוב אישי תוכלו להזמין ישירות מצוות דפוס אילן בע"מ דרך מספר הטלפון של בית הדפוס או באמצעות כתובת המייל המופיעה באתר. בית הדפוס של דפוס אילן בע"מ ממוקם באשדוד ומספק שירות לכל האיזורים בארץ. אם אתם זקוקים לשירות מהיר ומקצועי להדפסה של לוחות שנה בעיצוב אישי ומותאם לכם, זה הזמן לפנות לצוות דפוס אילן בע"מ ולקבל את השירות הטוב ביותר להדפסה של לוחות שנה.

בעת בחירת לוח השנה המעוצב שלכם, תוכלו לבחור את סוג ההדפסה – הדפסה של לוח שנה שולחני או הדפסה של לוח שונה לתלייה. ניתן גם לשלב בין סוגי ההדפסות בהתאם לצרכים האישיים או העסקיים שלכם.

דפוס אילן בע"מ מציעה – לוח שנה בעיצוב אישי

מתלבטים איזה עיצוב לבחור ללוח השנה האישי שלכם? זה הזמן לחייג למספר הטלפון המופיע באתר ולהינות משירות אישי ומקצועי של צוות דפוס אילן בע"מ. בבית הדפוס יעצבו עבורכם, על-ידי מעצב גרפי מוכשר, את לוח השנה עם התמונות והמסרים שבחרתם והמוצר המוגמר ישלח אליכם עד לבית או לבית העסק שלכם.

צוות דפוס אילן בע"מ ממתין לשיחת טלפון מכם – זה הזמן להתקשר ולהזמין הדפסה של לוח שנה אישי!

לוח שנה – Once Upon A Time

לוח שנה ממותג

לוח שנה עם 2 פנקסי ממו – פרסונלי

מארז לוח שנה עם דפי ממו

לוח שנה עם דפי תכנון שבועי

לוח שנה פרחים – אדנית פרחים

לוח שנה צבעים

לוח שנה על בסיס מעץ

לוח שנה עם קופסת טישו

לוח שנה "מספרים" חתוך בלייזר

דברו איתנו?

דפוס אילן בע״מ    |    רחוב העבודה 28, אשדוד   |    072-3380927

דפוס אילן בע״מ
רחוב העבודה 28, אשדוד
072-3380927